...KATKIDA BULUNANLAR....
 

 
osman akın
SERKAN DEMYRÖZ (DEMYRÖZ ?ARAPLARI REKLAMI)
Ahmet HYLMY DEMYRÖZ
Volkan DEMYRÖZ
SÜLEYMAN DEMYRÖZ
Eylem OKTAY(Şadiye Akyner torunu)
Ahmet TURAN
Saadet Turan
YAVUZ AKIN
SİNAN AKIN
İBRAHİM AKIN
Süheyla Erten ENKÜR
ADINIZ SOYADINIZ
ADINIZ SOYADINIZ
ADINIZ SOYADINIZ
ADINIZ SOYADINIZ
ADINIZ SOYADINIZ
ADINIZ SOYADINIZSizin de katkılarınızı bekliyoruz :)
 


*****DUYURU*****
* Köyümüzle ilgili bilgi ve belgeler sürekli güncelleştirilecektir. Bazı bilgiler eksik ya da yanlış olabilir. Düzeltilmesi konusunda lütfen bizi uyarınız.

*Özellikle resimlerle ilgili oldukça yetersiz arşivimizi en kısa sürede artırabilmek için elinizdeki köyümüz veya şahsınızla ilgili siteye girmesini arzu ettiğiniz resimleri ve bilgileri posta, fax, ya da e-mail ile gönderiniz. Sitenin oluşması ve yaşaması için katkılarınızı lütfen esirgemeyiniz.

* Sitenin oluşması ve yaşaması için kaynaklar şu anda tarafımızdan karşılanmaktadır. Katkıda bulunan kişiler bu sayfada liste halinde yayınlanacaktır.

   
 
 
 
 
 
   
   
   
       
Sitemizle İlgili Duyurular: Sitemizde yayınlanan yazıların sorumluluğu gönderene ve yazarına aittir.Yazılarınızın içeriğinden sitemiz sorumlu değildir.           Köy Kütüphanemize köyümüze ilgilli belge ve biilgileri bekliyoruz..           Sitemize reklam verme koşulları için lütfen           Lütfen; Sitemizden haberi olmayan dostlarymyza www.oruclukoyu.com adresini duyuralym. Onlarynda aramyza katylmasyny sa?layalym.           Oruçlular,aile fotoğraf albümünde yerinizi alın :)          
hit counter